جراحی پلاستیک ناحیه بدن

رسیدن به اندام ایده‌آل با جراحی پلاستیک

ممکن است از فرم برخی نواحی بدن مثل ران‌ها، باسن، سینه، شکم، پهلو یا بازوهای خود راضی نباشید. علت این نارضایتی میتواند تجمع چربی بیش از حد، نیاز به اصلاح فرم بعد از زایمان، رفع آثار چین و چروک و افتادگی پوست در بدن و یا اصلاح و متقارن سازی بخش‌هایی از بدن باشد. با وجود این که برخی از موارد فوق با ورزش قابل درمان و بهبود است اما هنوز جراحی‌های پلاستیک در ناحیه بدن طرفداران خاص خود را دارند.

خوشبختانه دکتر مهدی احمدی، انواع جراحی پلاستیک در ناحیه بدن از جمله لیپوساکشن، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی و … را انجام می‌دهند.

پیکرتراشی یا کانتورینگ بدن چیست؟

بهترین روش برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده‌آل، ورزش و رژیم غذایی مناسب است اما این دو همیشه جوابگو نیستند. بسیاری از افراد با وجود تلاش زیاد نتیجه نمیگیرند و عده‌ای نیز بعد از کاهش وزن دچار مشکلاتی مانند افتادگی پوست می‌شوند. افتادگی پوست در ناحیه شکم، بازو، سینه، ران و باسن از دلایلی است که باعث می‌شود افراد به عمل پیکرتراشی یا جراحی زیبایی بدن رو بیاورند.

جراحی بادی کانتورینگ یا پیکرتراشی برای قسمت‌های مختلف بدن مانند پستان، شکم، باسن، بازو و ران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن محبوب‌ترین عمل زیبایی در دنیا با هدف از بین بردن چربی‌های موضعی انجام می‌شود که با ورزش از بین نمی‌روند. این جراحی معمولا با بیهوشی عمومی انجام میشود.

لیفت باسن، ران و بازو

با کاهش چشمگیر وزن ممکن است دچار تجمع پوست اضافی در ناحیه باسن، ران و بازو شوید. لیفت ران و باسن پوست و چربی اضافه را از بین میبرد و لیفت بازو یا براکیوپلاستی نیز پوست اضافی زیر بازوها را حذف می‌کند.

جراحی پلاستیک ناحیه بدن

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی با برداشتن پوست اضافی و چربی شکم، شکل ظاهری این ناحیه را بهبود می‌بخشد. ابدومینوپلاستی میتواند همراه با لیپوساکشن یا به تنهایی انجام شود.

ماموپلاستی چیست؟

عمل ماموپلاستی شکل ظاهری پستان را بهبود میبخشد. برای مثال خانمها بعد از دوره بارداری و شیردهی دچار افتادگی پستان می‌شوند و با جراحی ماموپلاستی میتوانند شل شدن و افتادگی پستان را برطرف کنند. برای مردان با سینه‌های بزرگ نیز ژنیکوماستی قابل انجام است.

دریافت نوبت جراحی پلاستیک ناحیه بدن

برای دریافت نوبت مشاوره جراحی پلاستیک بدن از دکتر مهدی احمدی، روی دکمه زیر کلیک کنید.
نوبت دهی