جراحی پلاستیک ناحیه صورت

جوانسازی و افزایش جذابیت چهره

جراحی پلاستیک ناحیه صورت که این روزها در کل دنیا مورد استقبال مردم قرار گرفته است، در ایران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. جراحی زیبایی صورت در بیشتر موارد جهت از بین بردن آثار پیری در ناحیه صورت مثل چین و چروک و افتادگی پوست و نیز جوانسازی چهره انجام می‌شود. اما این جراحی محدود به از بین بردن آثار پیری نمیشود. در بسیاری از موارد نیز افراد جوانتر برای افزایش جذابیت چهره خود اقدام به جراحی زیبایی ناحیه صورت می‌کنند.

انواع جراحی زیبایی صورت

با پیشرفت روزافزون علم پزشکی، برای هر کدام از بخش‌های چهره انواع روش‌های جراحی پلاستیک معرفی شده است. در ایران نیز دکتر مهدی احمدی از آخرین متدهای روز در جراحی زیبایی ناحیه صورت استفاده می‌کنند.

انواع لیفت در ناحیه صورت

در یک کلام، لیفت صورت تخصص ماست. اگر کاندیدای جراحی زیبایی هستید احتمالا نمونه کارهای دکتر مهدی احمدی را به وفور در شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرده‌اید. دکتر مهدی احمدی در سال‌های اخیر نمونه‌کارهای موفقی در زمینه لیفت صورت داشته‌اند و به شهرت بالایی در این زمینه رسیده‌اند.

انواع لیفت در ناحیه صورت از جمله: لیفت پیشانی، لیفت شقیقه، لیفت گونه، لیفت گردن توسط دکتر مهدی احمدی انجام میشوند.

لیفت صورت قبل و بعد

لیفت عمقی صورت

افرادی که افتادگی پوست شدیدی دارند بخصوص افراد مسن، کاندیداهای مناسبی برای لیفت عمقی هستند. لیفت عمقی صورت یا Deep plane face lifting امروزه توسط بهترین جراحان پلاستیک آمریکایی انجام می‌شود. این لیفت ماندگاری بسیار بالایی دارد و در ایران دکتر مهدی احمدی تخصص و تجربه بالایی در این نوع لیفت دارند.

لیفت اندوسکوپیک صورت

لیفت اندوسکوپیک با برش‌های بسیار کوچکی داخل موها انجام می‌شود. با ایجاد برش لوله اندوسکوپ وارد لایه زیرین پوست شده و پس از انجام ترمیم‌های لازم برش ایجاد شده بسته می‌شود. این نوع لیفت برای افراد جوان و میانسال که افتادگی پوست کمتری دارند توصیه می‌شود و ماندگاری آن بالاست.

لیفت اسکارلس

لیفت اسکارلس یا لیفت بدون جای زخم شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌های نوین و به روز جراحی زیباییست که در نتیجه آن هیچ گونه جای زخم و بقیه روی پوست باقی نمیماند یا آثار آن به قدری کم است که دیده نمی‌شود و پس از مدتی از بین می‌رود.

این نوع لیفت در آمریکا و سایر کشورهای صاحب نام در زمینه جراحی پلاستیک انجام می‌شود و در ایران نیز دکتر احمدی سابقه خوبی در زمینه لیفت اسکارلس دارند.

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی هم با هدف ترمیم و درمان و هم با هدف زیبایی انجام می‌شود. این جراحی ضمن افزایش زیبایی و جذابیت بینی و چهره، میتواند مشکلات تنفسی را نیز رفع کند.

اگر قصد دارید جراحی پلاستیک بینی انجام دهید در صفحه رینوپلاستی میتوانید ضمن مطالعه در مورد این جراحی، نوبت مشاوره نیز دریافت کنید.

عمل زیبایی بینی

اتوپلاستی یا جراحی اصلاح فرم گوش

برخی افراد از بدو تولد گوش‌های بزرگ دارند. برخی نیز گوش‌های متمایل به جلو دارند. این افراد در صورت عدم رضایت از فرم گوش‌های خود میتوانند تحت عمل جراحی اتوپلاستی قرار گیرند. در صفحه اتوپلاستی می‌توانید به طور کامل با این جراحی آشنا شوید و نوبت جراحی از دکتر مهدی احمدی دریافت کنید.

جراحی فک وی لاین

بسیاری از افرادی که فک بزرگ، پهن و مربع شکل دارند از ظاهر خود ناراضی هستند. این افراد می‌توانند به سراغ جراحی فک وی لاین بروند و به راحتی ظاهر خود را اصلاح کنند و یک فک زاویه دار زیبا برای خود بسازند.

قبل و بعد زاویه سازی فک

جراحی رفع غب غب

چربی موجود در ناحیه چانه بسیار سرسخت است و به راحتی از بین نمی‌رود. این چربی که باعث ایجاد یک چانه دوتایی یا غبغب می‌شود، تقریبا برای همه افراد ناخوشایند است. خوشبختانه این مشکل را میتوان با جراحی رفع غب غب کاملا برطرف نمود.

جراحی بوکال

جراحی بوکال یکی از انواع جراحی‌های زیبایی صورت است. این جراحی به ویژه برای افرادی که صورت چاق و گردی دارند و از آن ناراضی هستند مناسب است زیرا با حذف چربی‌های اضافی، کانتور صورت را بهبود می‌بخشد.

دریافت نوبت جراحی پلاستیک صورت

برای دریافت نوبت مشاوره جراحی پلاستیک از دکتر مهدی احمدی، روی دکمه زیر کلیک کنید.
نوبت دهی