تزریق صورت | جوانسازی | فیلر و نانوفت

تزریق انواع فیلر و چربی

بهترین تکنیک تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس اگر به صورت اصولی انجام نشود میتواند باعث از بین رفتن حس در چهره شود و به اصطلاح چهره فریز میشود. اما در تکنیک بوتاکس دکتر احمدی، در عین حال که چین و چروک از بین می‌رود، خط خنده و خط اخم همچنان دیده میشود و حس چهره از بین نخواهد رفت.

رفع سیاهی زیر چشم

بسیاری از پزشکان برای از بین بردن سیاهی زیر چشم تزریق فیلر یا ژل را توصیه می‌کنند. اما تزریق ژل یا فیلر نهایتا ۴۰ درصد کارساز خواهد بود.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه جهت رفع سیاهی زیر چشم، بهترین راه تزریق چربی آن هم با تکنیک نانوفت است. در تکنیک نانوفت کبودی و ورم کمتر خواهد بود و نتیجه مطلوب حاصل می‌شود.

تزریق بوتاکس بعد از لیفت شقیقه

بعد از لیفت شقیقه، عضلات دور چشم یا اوربیکولاریس سعی میکنند تا لیفت را به سمت پایین بکشند.به همین دلیل بعد از لیفت شقیقه بوتاکس تزریق میکنیم تا به صورت موقت ناحیه دور چشم فلج باقی بماند. در این حالت دیگر عضلات دور چشم، لیفت را به سمت پایین نمی‌کشند و فرصتی ایجاد می‌شود تا ناحیه لیفت شده به چسبندگی و استحکام کافی برسد.

این کار بخشی از پروسه درمان است و قرار نیست در جایگاه نگهداری لیفت باشد. بعد از فیکس شدن عضلات دیگر نیازی به تزریق بوتاکس در ناحیه شقیقه نخواهد بود.

🟢 بیشتر بخوانید: لیفت شقیقه چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سوالات متداول در مورد تزریق صورت

تزریق بوتاکس در ناحیه دور چشم و پیشانی انجام می‌شود.

برای ناحیه گونه، چانه، زاویه فک و خط خنده از فیلر یا ژل استفاده میکنیم.

تزریق چربی برای نقاطی از صورت مثل چانه، خط خنده و زاویه فک که حرکت بیشتری دارند مناسب نیست. اما برای گونه و شقیقه بسیار مناسب است.

اگر در ناحیه خط اخم تزریق فیلر همراه با بوتاکس انجام شود بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.